İçeriğe atla

Probident'i takip edin

350₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

İletişime geçin

Ön Bilgilendirme Formu

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

 

SATICI BİLGİLERİ

 

  • Unvanı : Ebio Wellness Innovations and Technologies E-Ticaret Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
  • Adresi : Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sk. Famas Plaza A Blok No 17              İç Kapı No 47 Şişli/İstanbul
  • Telefon : 0212 573 50 50
  • E-mail : info@probident.com.tr
  • Mersis No : 0323112157400001

 

ALICI BİLGİLERİ

 

  • Ad/Soyad:
  • Adres:
  • Telefon:
  • E-mail:

 

DAYANAK VE KONU

 

İşbu Ön Bilgilendirme Formu, 27/11/2014 tarihli resmi gazetede yayımlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 5. ve devamı maddeleri uyarınca, Mesafeli Satış Sözleşmesi kurulmadan önce tüketicinin, anılan Yönetmeliğin 5. maddesinde belirtilen hususlara ilişkin bilgilendirilmesi, bu şekilde satıcı yahut aracı hizmet sağlayıcının yükümlülüğünü yerine getirdiğinin ispatına yönelik hazırlanmıştır. İşbu Form, yalnızca 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun uyarınca tüketici sıfatını haiz kişilerle yapılan satış sözleşmeleri için geçerlidir. İşbu Ön Bilgilendirme Formu’nun amacı Alıcı ve Satıcı arasındaki Sözleşme’ye ilişkin Kanun ve Yönetmelik hükümleri uyarınca bilgilendirilmesidir. Ayrıca Yönetmelik uyarınca yer verilmesi zorunlu olan hususlar Ön Bilgilendirme Formu’nda yer almaktadır.

Alıcı, işbu Formu ve siparişi onayladığı takdirde, belirtilen bedele ilişkin ödeme yükümlülüğü altına girecektir.

 

SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/HİZMET BİLGİLERİ

Sözleşmeye konu mal/hizmete ilişkin temel nitelikler aşağıda yer almaktadır:

SEPET BILGILERİ

Ürün Açıklaması                                 :
Sipariş Tarihi                                      :               
Sipariş Numarası                                 :            
Ödeme Şekli                                       :   
Toplam Sipariş Bedeli (KDV Dahil)  :

Kargo Bedeli                                       :

Teslimat Süresi                                   : En geç 30 gün          

 

 

Sözleşme konusu ürünün ne olduğu ve fiyatı sitede belirtildiği şekildedir. Alıcı sepette görünen ürünün fiyatını ödemeyi taahhüt etme koşuluyla ilgili ürünü satın alır. Alıcının ödemeyi taahhüt ettiği meblağ ile birlikte varsa vergi ve kargo masrafları da ödeme ekranında görünür.

 

SÖZLEŞMEYE İLİŞKİN TARAFLARIN TAAHHÜTLERİ 

 

Satıcı, 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri uyarınca sözleşmede kendisine yüklenen edimleri mücbir haller dışında eksiksiz yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.

Satıcı, sözleşme konusu ürünün, sağlam, eksiksiz bir şekilde teslim edilmesinden sorumludur.

Alıcı, sözleşmede kendisine yüklenen edimleri mücbir sebepler dışında eksiksiz yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.

Alıcı sipariş vermekle birlikte sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayıldığını ve sözleşmede belirtilen ödeme şekline uygun ödemeyi yapacağını kabul ve taahhüt eder.

Alıcı, https://www.probident.com.tr internet sitesinden satıcının isim, unvan, açık adres, telefon ve diğer erişim bilgileri, satışa konu malın temel nitelikleri, vergiler dahil olmak üzere satış fiyatı, ödeme sekli, teslimat koşulları ve masrafları vs. satışa konu mal ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkının kullanılması ve bu hakkın nasıl kullanılacağı, şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar vs. konusunda açık, anlaşılır ve internet ortamına uygun şekilde bilgi sahibi olduğunu bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini kabul ve beyan eder.

Alıcı, aldığı ürünü iade etmek istemesi durumunda ne surette olursa olsun ürüne ve ambalajına zarar vermemeyi, iade anında fatura aslını ve irsaliyesini iade etmeyi kabul ve taahhüt eder.

 

CAYMA VE İADE

 

Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak tüketici, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir.

Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin cayma hakkı süresi dolmadan, yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmesi yeterlidir.

Ancak tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan malların iadesi hijyen açısından sıkıntı doğuracağından bu şekilde açılmış ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. 

Sipariş edilen ürünlerden çabuk bozulabilecek veya son kullanma tarihi geçebilecek olanlar için cayma hakkının kullanılması mümkün değildir.

Cayma hakkının kullanıldığı Alıcı tarafından Satıcı’ya mutlaka yazıyla bildirilmelidir. Yazılı olarak bildirim yapılmadığı takdirde Satıcı’nın bedeli geri ödeme yükümlülüğü olmayacaktır.

Ayıplı bir mal ile karşılaştığında Alıcı bu durumu siparişi teslim aldığı andan itibaren 30 dakika içerisinde Satıcıya bildirir. İade edilecek ürünün, aynı gün içinde teslim alındığı şekilde, standart eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ayıplı bir ürünün iadesi durumunda kargo ücreti Satıcı tarafından karşılanır. İade edilen ürünlerin ücreti 7 iş günü içerisinde alıcıya geri iade edilir.

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

 

ŞİKAYETLERE İLİŞKİN ÇÖZÜMLER VE YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca idare edilene kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile Satıcı’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin gerçekleşmesi durumunda Alıcı ve Satıcı sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

Bu sözleşmeden kaynaklanan veya Alıcı’nın Satıcı ile ilişkisinden doğan tüm şikâyetler info@probident.com.tr mail adresine iletilebilir.

 

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Probident; aktif probiyotik içeriği ile ağız içi mikrobiyomun dengelenmesine yardımcı olan yeni nesil bir diş macunudur. İçeriğindeki etkili bileşenler ile dişlerin doğal beyazlığa kavuşmasına, plak oluşumunu önlemeye, çürüklere karşı korumaya ve mineyi güçlendirmeye destek olur.

Probident diş macunu; sağlıklı bir ağız mikrobiyomuna, sağlıklı bir bağırsak florasına ve güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak isteyen herkes tarafından kullanılabilir.

Probident, içeriğindeki aktif probiyotik ile ağzımızda bulunan yararlı bakterilerin çoğalmasını destekleyerek ve koku yapan bakterilerin üremesini engelleyerek ağzınızdaki mikrobiyomu dengeler. Böylece uyandığınızda ağzınızdaki kötü kokudan kurtulmuş olursunuz.

Tabiki de! Probident kullanan ve aynı zamanda sigara içen birçok müşterimiz, ağzındaki kötü hissin kısa bir sürede yok olduğunu belirtiyor. Siz de sigara içiyorsanız ve kronik ağızdaki kötü tat ve kokudan bıktıysanız, probident tam size göre!

Probident diş macunu, forür, SLS, SLES ve paraben içermeyen formülü ile anne adayları ve emziren anne adayları için güvenlidir

live_help

Sorunuza Cevap Bulamadınız mı?

Destek Ekibimiz aklınızdaki her soruyu cevaplandırmaktan mutluluk duyacaktır!İletişime Geç

Bizi Instagram'dan takip edin!