İçeriğe atla

Probident'i takip edin

350₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

İletişime geçin

Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Probident, üye ve müşterilerinin eposta adresleri ve diğer kişisel bilgilerini üçüncü kişilerle herhangi bir nedenle ile açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.

Probident, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgilerinizi üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz. Alışveriş esnasında şirketimiz çalışanları dahil olmak üzere hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi göremez. Kredi kartı bilgileriniz ile ilgili bankalar arasındaki ilişki en üst güvenlik önlemleri çerçevesinde ikili olarak gerçekleştirilir.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların art arda görülmesini engellenmek için IP adresinizden ve tanımlama bilgisinden (çerezden-cookies) yararlanabilirsiniz. Tanımlama bilgisi doğrultusunda ilgi alanlarınız sorulduğunda içerik sunumu ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konulardan da yararlanabilirsiniz.

Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kullanıcılara yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

Probident’de yayınlanan hiçbir yazı ya da grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yayınlanan her türlü metin, görsel, ses içeriklerinin hakkı saklı olup yazılı onay alınmadan bir kısmının veya hepsinin fiziki veya elektronik bir ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması yasak olup aksi belirtilmediği sürece yasal hükümlülük altına sokar.

Sıkça Sorulan Sorular

Probident; aktif probiyotik içeriği ile ağız içi mikrobiyomun dengelenmesine yardımcı olan yeni nesil bir diş macunudur. İçeriğindeki etkili bileşenler ile dişlerin doğal beyazlığa kavuşmasına, plak oluşumunu önlemeye, çürüklere karşı korumaya ve mineyi güçlendirmeye destek olur.

Probident diş macunu; sağlıklı bir ağız mikrobiyomuna, sağlıklı bir bağırsak florasına ve güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak isteyen herkes tarafından kullanılabilir.

Probident, içeriğindeki aktif probiyotik ile ağzımızda bulunan yararlı bakterilerin çoğalmasını destekleyerek ve koku yapan bakterilerin üremesini engelleyerek ağzınızdaki mikrobiyomu dengeler. Böylece uyandığınızda ağzınızdaki kötü kokudan kurtulmuş olursunuz.

Tabiki de! Probident kullanan ve aynı zamanda sigara içen birçok müşterimiz, ağzındaki kötü hissin kısa bir sürede yok olduğunu belirtiyor. Siz de sigara içiyorsanız ve kronik ağızdaki kötü tat ve kokudan bıktıysanız, probident tam size göre!

Probident diş macunu, forür, SLS, SLES ve paraben içermeyen formülü ile anne adayları ve emziren anne adayları için güvenlidir

live_help

Sorunuza Cevap Bulamadınız mı?

Destek Ekibimiz aklınızdaki her soruyu cevaplandırmaktan mutluluk duyacaktır!İletişime Geç

Bizi Instagram'dan takip edin!