İçeriğe atla

Probident'i takip edin

350₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

İletişime geçin

Hikayemiz

SAĞLIK AĞIZDA BAŞLAR

Günümüzde beden sağlığımız söz konusu olduğunda onu etkileyen en önemli unsurun MİKROBİYOM dengesi olduğu tespit edilmiştir. İstatistik olarak bakıldığında mikrobiyomumuzda bulunan mikroorganizma sayısı 10 trilyon kadardır ve bu sayı hücre sayımızın neredeyse 10 katıdır. Bu durumda yaşamsal faaliyetlerimizin temel taşı olan hücrelerimizin mikroorganizmalar tarafından yönetildiğini söylememiz mümkündür. Bu mikroorganizmalar yalnızca alt sindirim sistemimizde değil; ağzımız, cildimiz başta olmak üzere tüm bedenimizde bulunur. Bu mikroorganizmalar anne karnından çıktığımız andan itibaren ağzımızdan geçerek önce midemize sonra bağırsaklarımıza yerleşmeye başlar ve sürekli bir dönüşüm ve gelişim halindedir.

‘’Sağlık ağızda başlar’’ mottosu ile çıktığımız Probident yolculuğumuzda ilham kaynağımız olan ve 3 sene süren Ar&Ge çalışmamıza yön veren temel düşünce ağzımızın sindirimimize ve sağlığımıza açılan ilk kapı olmasıdır. Bağırsağımıza yerleşen her mikroorganizma ağzımızdan geçerek midemize, oradan da bağırsaklarımıza yerleşir. Dolayısıyla sağlıklı bir mikrobiyoma giden yol sağlıklı bir ağız florasından geçer. Bu temel düşünce ile ‘doğru ağız bakımını nasıl buluruz’ sorusunu kendimize sorduk ve cevabının şu an yaşam bilimleri teknolojisindeki en ileri basamak olan probiyotik ürünler olduğu sonucuna vardık.

Probident bu ilham ile tasarlanmış olup, yoğun
Ar & Ge çalışmaları sonucunda Mikrobiyom
Dostu bir formül olarak hazırlanmıştır.

Probident formülünde diğer ağız bakım ürünlerinin aksine SLS, SLES, florür, paraben ve gluten içermez. İçeriğinde bulunan aktif probiyotikler ve bitkisel içerikler, ağız floramızı dengelemeyi hedefler ve böylelikle çürüklere ve kötü kokuya sebep olan bakterilerin çoğalmasını engellemeye yardımcı olur. 

Sıkça Sorulan Sorular

Probident; aktif probiyotik içeriği ile ağız içi mikrobiyomun dengelenmesine yardımcı olan yeni nesil bir diş macunudur. İçeriğindeki etkili bileşenler ile dişlerin doğal beyazlığa kavuşmasına, plak oluşumunu önlemeye, çürüklere karşı korumaya ve mineyi güçlendirmeye destek olur.

Probident diş macunu; sağlıklı bir ağız mikrobiyomuna, sağlıklı bir bağırsak florasına ve güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak isteyen herkes tarafından kullanılabilir.

Probident, içeriğindeki aktif probiyotik ile ağzımızda bulunan yararlı bakterilerin çoğalmasını destekleyerek ve koku yapan bakterilerin üremesini engelleyerek ağzınızdaki mikrobiyomu dengeler. Böylece uyandığınızda ağzınızdaki kötü kokudan kurtulmuş olursunuz.

Tabiki de! Probident kullanan ve aynı zamanda sigara içen birçok müşterimiz, ağzındaki kötü hissin kısa bir sürede yok olduğunu belirtiyor. Siz de sigara içiyorsanız ve kronik ağızdaki kötü tat ve kokudan bıktıysanız, probident tam size göre!

Probident diş macunu, forür, SLS, SLES ve paraben içermeyen formülü ile anne adayları ve emziren anne adayları için güvenlidir

live_help

Sorunuza Cevap Bulamadınız mı?

Destek Ekibimiz aklınızdaki her soruyu cevaplandırmaktan mutluluk duyacaktır!İletişime Geç

Bizi Instagram'dan takip edin!